Likvidace autovraků

Dle zákona č. 185/2001 Sb. O odpadech je autovrak vybraným odpadem. Likvidace autovrakůPřed jeho trvalým vyřazením z registru vozidel ukládá zákon majiteli vozidla povinnost na vlastní náklady vozidlo ekologicky zlikvidovat. Naše firma A.G. Service s.r.o. je vlastníkem platného souhlasu Krajského úřadu k provozování likvidace autovraků.  Vystavujeme potvrzení o převzetí a zneškodnění vraku vyžadované Registry vozidel pro vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel. Jsme vlastníky souhlasu k provozování zařízení ke zpracování a úpravě odpadů – autovraků, k nahlédnutí zde: povolení Autovraky 2017

Ekologická likvidace kompletních vozidel je u nás ZDARMA a navíc nyní získáte až 3000 Kč za váš autovrak!!, s likvidací vám pomůžeme, odborně poradíme.

Navíc po dohodě za vás jako jediní zařídíme vyřazení vozidla z registru vozidel u příslušného úřadu – s likvidací nebudete muset ztrácet svůj drahocenný čas na úřadu!

Jak odhlásit vozidlo?

Stačí vyplnit krátký poptávkový formulář, který se nachází níže. Po jeho vyplnění Vás budeme co nejdříve kontaktovat. Nebo napište na e-mail pospisil@agservice.cz či volejte na 602 463 281.

Přivezené autovraky k nám ekologicky zlikvidujeme s ohledem na životní prostředí a podle nejpřísnějších požadavků na nakládání s nebezpečným odpadem.

K předání vozidla do sběrného místa ekologické likvidace A.G. Service s.r.o. budete potřebovat:

 • Občanský průkaz
 • Velký technický průkaz od vozidla, které chcete zlikvidovat
 • Případně plnou moc (nemusí být notářsky ověřená) – v případě, že objednávající likvidace vozidla není zapsán v technickém průkazu jako majitel vozidla. Předlohu plné moci si můžete stáhnout zde: Plná moc

Protokol o převzetí autovraku Vám vystavíme ZDARMA na počkání na naší provozovně

Odhlášení vozidla na dopravním inspektorátu

Odhlášení vozidla po dohodě zařídíme na dopravním inspektorátu za Vás!

Pro odhlášení naší firmou budeme potřebovat:

 • 2x registrační značka (SPZ)
 • Velký technický průkaz
 • Plnou moc od majitele vozidla – Předlohu plné moci určené k pověření vyřazení vozidla na dopravním inspektorátu si můžete stáhnout zde: plna_moc_vyrazeni_vozidla
 • Námi vystavený protokol o převzetí vozidla k likvidaci

Při odhlášení vozidla na dopravním inspektorátu osobně budete potřebovat:

 • 2x registrační značka (SPZ)
 • Velký technický průkaz
 • Námi vystavený protokol o převzetí vozidla k likvidaci
 • Občanský průkaz
 • Vyplnit žádost o vyřazení vozidla – k dostání na dopravním inspektorátu nebo můžete stáhnout zde: Žádost o vyřazení vozidla (doporučujeme vytisknout oboustranně na jeden papír formátu A4)

Formulář pro poptávku likvidace autovraků:

  Údaje o zákazníkovi

  Vaše jméno a příjmení*

  Váš e-mail

  Vaše telefonní číslo*

  Údaje o vozidle

  Značka vozidla* (např. Škoda)

  Typ vozidla* (např. 120)

  Rok výroby*

  Vyberte, prosím, jednu z možností:

  Vozidlo sám přivezu na sběrné místo do areálu A.G. Service s.r.o. - středisko Čížkovice (vedle cementárny Lafarge)Poptávám odvoz autovraku (litoměřický okres) ZDARMA likvidaci a vystavení protokolu o likvidaci
  Autovrak se nachází:


  Město:
  Ulice a č.p.
  PSČ:
  Poznámka k umístění (upřesnění):

  Mám zájem aby za mě společnost A.G. Service s.r.o. po dohodě zařídila trvalé vyřazení autovraku na dopravním inspektorátu a vyplním plnou moc k tomuto účelu.

  AnoNe

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  Políčka označená hvězdičkou jsou povinná

  A. G. Service s.r.o. – Váš obchodní partner již od roku 1992…