Rozbor půdy pro zahrádkáře i zemědělské celky

Rozbor půd poskytne pěstitelům důležité informace o živinách v půdě. Na základě výsledků rozborů Vám doporučíme druh, způsob a množství živin, které Vaše plodiny potřebují a které je nutno dodat do půdy pomocí minerálních hnojiv, které Vám můžeme také dodat za nejnižší ceny! Metodou Mehlich III stanovujeme množství: Fosforu, draslíku, vápníku, hořčíku. Dále stanovíme pH půdy. Rozbor Mehlich III stojí 696 Kč. Celkový balíček „Rozbor půd“, který obsahuje i rozbor na množství humusu, stojí 877 Kč včetně DPH. Celkový balíček lze ještě navýšit o rozbor těžkých kovů, PCB, AOX a ropných látek – cena u tohoto rozboru není pevně stanovena, závisí na rozsahu rozborovaných těžkých kovů – po jeho objednání Vás budeme kontaktovat a nabídku individuálně vyřešíme (nutné vyplnit o jaký rozbor máte zájem v poptávkovém formuláři).

Ke všem rozborům půdy je doporučení hnojení v ceně rozboru!

Způsob odebrání vzorku

Odebrat půdu rýčem z několika míst, které chceme rozborovat (asi 6 vpichů) a profilu 30ti cm (na rýč). Z promíchaného (průměrného) vzorku se odebere asi 1 kg na rozbor do igelitového sáčku a pevně zabalí, aby nedošlo k poškození při přepravě. Odebraný vzorek lze dodat osobně, poštou, či objednaným kurýrem.

Jak dopravit vzorek k nám do laboratoře?

 1. Osobně – Chotěšov 167 (u vlakového nádraží), 410 02 Lovosice | Otevírací doba: Po – Čt 6:00- 15:30, Pá 6:00 – 16:30,  Březen až Květen: So: So 8:00 – 11:00
 2. Zaslat poštou – Nezapomeňte zásilku pečlivě zabalit, aby nedošlo k poškození vzorku. Zašlete na adresu: A.G. Service s.r.o. Chotěšov 167, 410 02 Lovosice. Po obdržení vzorku provedeme objednaný rozbor a výsledek zašleme e-mailem (při platbě na účet), či v obálce spolu s poštovní poukázkou
 3. Objednání kurýra na Vaši adresu: Po přijetí objednávky a peněz na náš účet (Nutno připočítat cenu za dopravu) objednáme na Váš zvolený čas a na Vaši adresu kurýra, který od Vás vzorek převezme. Bez starostí a nutnosti chodit na poštu! Výsledek rozboru zašleme e-mailem, popř. v obálce.

Pokud máte zájem o rozbor půdy, neváhejte a pošlete nám objednávku pomocí následujícího formuláře, či nás kontaktujte na tel. čísle: 777 489 787! Na základě Vaší objednávky Vás budeme kontaktovat s upřesněním objednávky.

Objednávkový formulář

  Vaše jméno a příjmení*

  Váš Email*

  Vaše telefonní číslo*

  Fakturační adresa*

  IČO (pouze pro firmy)

  DIČ (pouze pro firmy)

  Ulice a číslo*

  Město*

  PSČ*

  Dodací adresa - nevyplňujte pokud je shodná s dodací adresou

  Ulice a číslo

  Město

  PSČ

  Vyberte prosím možnost rozboru půdy: (Ceny uvedeny vč. DPH)*

  Doprava vzorku k nám*

  Způsob úhrady*

  Poznámka

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  políčka označená * jsou povinná